Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Kijowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bonnier Business Polska

Kijowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów i prowadzenie rozliczeń;

  • przygotowywanie specyfikacji wybranych kont;

  • pomoc w przygotowywaniu raportów finansowych;

  • przyjmowanie i kontrola poprawności księgowych dowodów źródłowych;

  • rozliczanie kosztów i przychodów międzyokresowych;

  • prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku VAT;

  • raportowanie do GUS i NBP;

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne);

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • skrupulatności i dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel);

  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • mile widziana znajomość oprogramowania ENOVA365;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Jesteśmy wydawcą dziennika „Puls Biznesu” oraz portali bankier.pl. pb.pl i pulsmedycyny.pl. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów w celu osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Bonnier Business (Polska) wydawca Puls Biznesu aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowy / Księgowa

Przewiń do profilu firmy