Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

Alfasigma Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poprawne i terminowe ujmowanie dokumentów w księgach rachunkowych,

  • kontrola dokumentów pod względem poprawności rozliczenia VAT i CIT,

  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych,

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych,

Nasze wymagania

  • 2 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,)

  • podstawowa wiedza z zakresu podatku CIT, VAT, PIT,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe zadania,

  • dobra znajomość obsługi komputera, MS Office,

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej, zaangażowanie, inicjatywa a także samodzielność i dokładność,

  • umiejętności analityczne,

Mile widziane

  • znajomość programu SAP,

  • znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o rosnącej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • opiekę medyczną i stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową;

  • Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę;

  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

Jesteśmy średniej wielkości firmą farmaceutyczną, wchodzącą w skład międzynarodowej grupy Alfasigma. Produkujemy i sprzedajemy oryginalne i innowacyjne produkty, które pomagają ludziom na całym świecie. W naszej pracy stawiamy na ludzi, pracę zespołową i ciągły rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

imię i nazwisko Księgowy/Księgowa klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.