Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Thegra Poland Sp. z o.o.

Żelazna 59

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji zakupów krajowych, importowych, wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów, sprzedaży krajowej i wewnątrzwspólnotowych dostaw towarów

  • księgowanie wyciągów bankowych w tym walutowych

  • przygotowywanie przelewów bankowych

  • ewidencja i analiza zapisów na kontach kosztów i przychodów

  • analiza rozrachunków krajowych i zagranicznych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • współpraca z kontrahentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu rachunkowości, finansów i/lub podatków

  • dobra znajomość MS Office

  • mile widziana znajomość programu Symfonia

  • dokładność, staranność i systematyczność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • wysoki poziom samodyscypliny oraz umiejętność motywowania samego siebie

  • umiejętność optymalnego zarządzania własnymi zadaniami

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i łatwość budowania relacji

  • odpowiedzialność

  • sumienność

  • kreatywność

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • program opieki zdrowotnej Medicover

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Thegra Poland Sp z o.o zajmująca się handlem towarami rolno-spożywczymi z siedzibą w centrum Warszawy zatrudni: Księgowego/Księgową