Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / księgowa

ATG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Targowa 76

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla naszych Klientów,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń podatkowych,

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów,

  • Kontakt z klientami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem),

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości,

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Samodzielność, zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy,

  • Wsparcie merytoryczne biegłego rewidenta oraz doradcy podatkowego,

  • Gwarancję ciągłości zatrudnienia,

  • Miłą atmosferę pracy.

O nas

ATG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych, kadr i płac.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje do oddziału w Warszawie osoby na stanowisko:

księgowy / księgowa