Oferta pracy
Nr ref. K/2021/01/Pracuj.pl
Prosimy o wskazanie w treści wiadomości przybliżonych oczekiwań finansowych (wynagrodzenie miesięczne netto). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVIO finance Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z RODO. Prosimy mieć na uwadze, że pracownicy firmy NIE udzielają telefonicznie informacji o ofercie i procesie rekrutacji. Prosimy o kontakt wyłącznie e-mailowy. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że rozpatrzymy aplikacje z wymaganym kompletem dokumentów i skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

AVIO finance Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

plac Hallera 10

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stała obsługa klientów firmy,

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji księgowej,

  • weryfikacja faktur pod względem rachunkowym,

  • księgowanie (uproszczona księgowość) oraz dekretowanie dokumentów,

  • obsługa kadrowo-płacowa i ubezpieczeniowa pracowników naszych klientów,

  • obliczanie zobowiązań podatkowych,

  • realizacja innych zadań, powierzonych przez głównego księgowego.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa uproszczonej księgowości oraz kadr i płac), preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym,

  • dobra znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,

  • doświadczenie w dekretowaniu i ewidencji kosztów oraz księgowaniu faktur zakupu,

  • znajomość zagadnień dotyczących transakcji wewnątrzwspólnotowych,

  • fachowe sporządzanie rozliczeń rocznych osób fizycznych,

  • znajomość podstaw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • sprawne poruszanie się w środowisku oprogramowania księgowego (mile widziana znajomość programów Asseco WAPRO oraz programu Płatnik),

  • skrupulatność,

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,

  • otwarty umysł i wykazywanie się inicjatywą,

  • komunikatywność i chęć do pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista,

  • pogodne nastawienie do otaczającego ich świata i ludzi,

  • niepalenie.

To oferujemy

  • szeroki rozwój zawodowy wynikający z kompleksowej obsługi klientów o zróżnicowanym profilu działalności,

  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kompetencji i własnego zaangażowania w losy firmy.

AVIO finance Sp. z o.o. to przyjazne biuro finansowo-księgowe, specjalizujące się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Koncentrujemy się na świadczeniu usług księgowych, finansowych, doradczych oraz na dostarczaniu oprogramowania dla firm. Dla naszych klientów i pracowników stworzyliśmy przyjazną, rodzinną atmosferę i w takim środowisku przyjdzie pracować naszym nowym członkom zespołu. Jeśli chciał(a)byś dołączyć do jego grona, to obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie KOMPLETU DOKUMENTÓW (listu motywacyjnego oraz CV - wraz z poniższą klauzulą) WYŁĄCZNIE klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Prosimy o wskazanie przybliżonych oczekiwań finansowych (wynagrodzenie miesięczne netto).