Oferta pracy

Księgowy / Księgowa

Businessface Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Gwiaździsta 71

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zamykanie miesiąca/kwartału/roku,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych,

  • raportowanie na potrzeby zarządu,

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych Klientów

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

  • obsługa audytów księgowych i podatkowych

  • komunikacja z Klientami

  • bieżąca analiza kont księgowych

  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki

  • analiza rozrachunków dostawców zewnętrznych

  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • inne zadania księgowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),

  • doświadczenie w biurze rachunkowym minimum 2 lata najlepiej ostatnia praca lub przed ostatnia

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, i ustaw podatkowych CIT, PIT, VAT

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy i skrupulatność

  • prawo jazdy kat. B

  • Otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • stabilne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od potrzeb kandydata,

  • szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji.

  • miłą i nastawioną na komunikację atmosferę daleką od korporacyjnego stylu,

  • brak formalnego dress-code i uproszczoną komunikację z przełożonym,

  • wsparcie merytoryczne

  • lokalizację w biurze z pięknym widokiem na park na ul Gwiaździstej przy samym lesie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Businessface Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnego outsourcingu partnerskiego dla instytucji finansowych. Głównym celem Businessface jest dostarczanie naszym Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie, dlatego stawiamy na ludzi i dbamy o naszych Pracowników, wspierając i inwestując w ich rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.