Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Fiserv Polska S.A.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja w systemie księgowym transakcji i dokumentów księgowych;

  • Księgowanie zgodnie z procesem księgowym; uaktualnianie dokumentacji procesowej w miarę pojawiających się potrzeb;

  • Udział w zamknięciach miesiąca i końca roku;

  • Sprawdzanie dokumentów i transakcji w systemie księgowym w następujących obszarach: intercompany, środki trwałe, inne koszty wynikające z rozliczeń VAT I CIT;

  • Rozliczanie sald w księdze głównej;

  • Weryfikacja kompletności dokumentacji księgowej;

  • Udział we wdrożeniu modułu SAP.

Nasze wymagania

  • Znajomość polskich zasad księgowości;

  • Doświadczenie w pracy na systemach księgowych– mile widziany SAP oraz Oracle;

  • Praktyczna znajomość VAT I CIT;

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego i polskiego;

  • Doświadczenie związane z pracą na księdze głównej;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dokładność i umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w przyjaznym i otwartym środowisku, w biurze blisko centrum;

  • Pracę w modelu hybrydowym;

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji. Oferujemy szereg stanowisk w ramach rekrutacji wewnętrznej;

  • Możliwość poznania zasad działania rynku usług płatniczych i bankowych w firmie o globalnym zasięgu;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Fiserv Polska, właściciel marki Polcard from Fiserv zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji. Poszukujemy pracowników chcących rozwijać wraz z nami markę Polcard. Jeżeli razem z nami chcesz świadczyć najwyższy standard usług w międzynarodowej organizacji finansowej, to szukamy właśnie Ciebie. Jeżeli chcesz dalej rozwijać i zdobywać nowe kompetencje, wyślij swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy