Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Armatis Polska Sp. Z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji;

  • Księgowanie dokumentów wraz z ich weryfikacją pod kątem formalno-rachunkowym (wprowadzanie do obiegu, kontrola obiegu, przygotowywanie do księgowania oraz księgowanie dokumentów);

  • Uzgadnianie sald kont księgowych;

  • Księgowanie i rozliczanie wydatków pracowników, rozliczanie delegacji i ryczałtów oraz potrąceń pracowniczych;

  • Wystawianie i księgowanie faktur;

  • Obsługa korespondencji FK;

  • Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego;

  • Znajomość procesu zamknięcia miesiąca i sporządzania rocznych sprawozdań finansowych;

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel);

  • Umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Rzetelność i skrupulatność;

  • Mile widziana znajomość programu Symfonia;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość rozwoju w firmie;

  • Atrakcyjne miejsce pracy na Mokotowie;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • Pracę w profesjonalnym, młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Poszukujemy osoby z zdolnością analitycznego myślenia, skrupulatną, dokładną i dobrze zorganizowaną oraz szybko uczącą się nowych rzeczy.

Armatis jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ponad 30 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż. Jesteśmy jednym z liderów w sektorze zarządzania relacjami z klientem na odległość.

Przewiń do profilu firmy