Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa

MATPOL NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

MATPOL NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Dominikańska 33

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, weryfikacja oraz kontrola transakcji księgowych zgodnie z przepisami księgowymi i prawnymi;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym;
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Obsługa i kontrola płatności.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego oraz ustawy
  • o rachunkowości;
  • Mile widziana znajomość programów księgowych: Comarch ERP Optima;
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu;
  • Samodzielność, dyspozycyjność, terminowość oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • Dobra znajomość MS Excel;

To oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Księgowy / Księgowa, Dominikańska 33, Mokotów, Warszawa