Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

AVIROCK sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Świętokrzyska 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów;

  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • Obsługa systemu faktoringowego oraz prowadzenie rozrachunków z faktorem;

  • Prowadzenie rozrachunków z leasingodawcami;

  • Księgowanie i wyliczanie rezerw oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów pod nadzorem głównej księgowej przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości (minimum 2 lata)

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Umiejętności analitycznego myślenia, pomysłowość, dociekliwość oraz umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową

  • możliwość skorzystania z darmowych lekcji języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna