Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

LEINONEN POLAND sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Piękna 68

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych oraz innych dokumentów księgowych

  • uzgadnianie sald dostawców, odbiorców, kont bilansowych

  • przygotowywanie danych w celu sporządzenia deklaracji VAT i CIT

  • pomoc w przygotowaniu raportów do GUS-u, NBP oraz sprawozdań finansowych

  • sporządzanie raportów dla klientów firmy

  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT

  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1

  • znajomość programów księgowych klasy ERP (np. Enova365, Optima)

  • płynności w korzystaniu z MS Office

  • dobra organizacja pracy, dokładności i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • elastyczne godziny pracy /praca zdalna

  • system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Leinonen Group jest międzynarodowym biurem księgowym, obecnym w 11 krajach Skandynawii i Europy Centralno-Wschodniej. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, podatki i administrację.