Oferta pracy

Księgowy / Księgowa

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług finansowo-księgowych zatrudni do swoich zespołów Księgowe i Księgowych z minimum rocznym doświadczeniem w rachunkowości i finansach.
Dołącz do nasi i sprawdź jak wygląda praca w nowoczesnym biurze i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Zakres obowiązków to m.in:

  • księgowanie dokumentów oraz przygotowanie danych do deklaracji i kalkulacji
  • pomoc przy zamknięciu miesiąca oraz przygotowaniu rozliczeń podatkowych
  • przygotowanie raportów dla przełożonych
  • współtworzenie sprawozdań finansowych

Poza wspomnianym doświadczeniem dużym atutem będzie znajomość oprogramowania MS Office oraz systemów finansowo-księgowych.
Mile widziany również dobrze opanowany język angielski oraz pozytywne nastawienie do pracy w zespole.

Pamiętaj o dołączeniu do aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy