Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

Marshal Lion Group Sp. z o.o.O firmie

  • Włodarzewska 45B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Marshal Lion Group Sp. z o.o.

Włodarzewska 45B

Warszawa

Jesteśmy dumni z sukcesu swoich Klientów, który w rezultacie staje się naszym sukcesem. Działamy na wielu płaszczyznach dostarczając kompleksowych rozwiązań dla firm oraz dla Klientów indywidualnych.

Obecnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompletowanie dokumentów księgowych Klientów, weryfikowanie ich poprawności oraz księgowanie;
  • prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych  i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • aktywna współpraca i komunikacja z Klientami,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie podatku VAT
  • wystawianie faktur
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości;
  • sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Klientów

Wymagania:

  • Co najmniej trzyletnie  doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości;
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • Dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości i KSR;
  • Dobra znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT);
  • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych, znajomość Comarch Optima
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Outlook;
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Warszawy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Możliwość rozwoju poprzez dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń;
  • Najlepszą atmosferę na rynku;

Ogłoszenie archiwalne