Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w 100 krajach i zatrudniającym  ponad 9000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 3 Centrami Dystrybucji (Warszawa, Tychy, Poznań) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/

    Do naszego Centrum Dystrybucji w Warszawie (Białołeka-Targówek) poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Księgowanie faktur do dostaw towarów, reklamacji
    • Wprowadzanie i przetwarzanie dokumentów oraz danych w systemie finansowym SAP
    • Przygotowywanie zestawień finansowych
    • Uzgodnienia kont na koniec miesiąca/roku

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe z zakresu księgowości, finansów
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość SAP – w szczególności transakcji MIRO
    • Dobra znajomość pakietu Office (w tym szczególnie Excel)
    • Sumienność i skrupulatność
    • Umiejętność organizacji pracy i zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie Grupowe, Karta Sportowa, Wczasy pod Gruszą, Dofinansowanie do Sportu i Rekreacji)
    • Kandydatom z większym doświadczeniem możemy zaoferować pracę na stanowisku Starsza Księgowa/Starszy Księgowy

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.