Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych mediów i komunikują się między sobą. Praca u nas to sposób na realizację swoich zawodowych ambicji, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Potrafimy uwidocznić efekty jakie przynosi indywidualna praca, twórczy wysiłek, kreatywna postawa. Szukamy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Przygotowywanie płatności
    • Weryfikacja wymagalnych zobowiązań
    • Księgowanie faktur kosztowych od dostawców krajowych
    • Rozliczanie rozrachunków
    • Potwierdzanie sald z dostawcami
    • Obsługa zapytań od klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych
    • Udział w zamknięciu miesiąca oraz roku

    Wymagania

    • 2-3 lat doświadczenia w księgowości
    • Doświadczenie w księgowaniu faktur kosztowych
    • Znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Znajomość systemu księgowego SAP będzie dodatkowym atutem
    • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
    • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karta Multisport
    • Przyjazne środowisko pracy