Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
    Dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się na Wilanowie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MS/KSIEGOWA/WA1/06

    Zakres obowiązków:

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy
    • Kontrola sald należności i zobowiązań
    • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych -mile widziane
    • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
    • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP
    • Kontakt z Klientami firmy
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.
    • Koordynacja obiegu dokumentów

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w wykonywaniu podobnego zakresu czynności
    • Praktyczna znajomość programu Excel
    • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dokładność oraz skrupulatność
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • Stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę na pełen etat (8:00/9:00-16:00/17:00)
    • Benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna/karta sportowa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.