Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

Anwim S.A.O firmie

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi standardami,

  • ewidencja przychodów fiskalnych,

  • wyliczanie kosztu własnego sprzedaży,

  • uzgadnianie stanu magazynu,

  • odpowiedzialność za procesy księgowe,

  • ewidencja wyciągów bankowych i rozliczanie kont rozrachunkowych,

  • uzgadnianie kont,

  • udział w procesie zamykania okresów rozliczeniowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse lub rachunkowość lub w trakcie studiów,

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w przedsiębiorstwach prowadzących pełną księgowość,

  • wiedza z zakresu bieżących zagadnień rachunkowych i podatkowych, potwierdzona stosownymi szkoleniami,

  • znajomość rachunkowości i zasad księgowania,

  • niezbędna znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym,

  • mile widziana znajomość programu SAP,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,

  • dociekliwość i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań,

  • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • znajomość programu SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zada

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,

  • w okresie wdrożenia praca w biurze w Warszawie przy ul. Daimlera 2 (dogodna lokalizacja - bezpośrednio przy SKM/WKD Al. Jerozolimskie), po okresie próbnym praca rotacyjna,

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 260 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy