Księgowy/Księgowa

Menlo Electric S.A.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie oraz sprawdzanie pod względem formalno–rachunkowym dokumentów finansowo–księgowych,

  • Księgowanie dokumentów związanych z delegacją służbową oraz inne wydatki pracownicze,

  • Księgowanie faktur sprzedażowych,

  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów związanych z rozliczaniem podatku VAT od transakcji WNT/WDT/Importu towarów,

  • Wystawianie not księgowych oraz not korygujących,

  • Uzgadnianie rozrachunków,

  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego,

  • Wykształcenie kierunkowe, np. finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo podatkowe (nie jest to wymóg konieczny, ale będzie dodatkowym atutem),

  • Dbanie o szczegóły, zaangażowanie i terminowość oraz samodzielność w działaniu,

  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku,

  • Znajomość jęz. angielskiego (min. B2).

To oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zgrany zespół

  • Pracę w przyszłościowej i ekstremalnie ciekawej branży OZE

  • Dużą elastyczność pracy, brak micro managementu

  • Benefity- opieka medyczna, elastyczny czas pracy, owocowe wtorki zajęcia angielskiego i spotkania

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, pracę stacjonarną lub hybrydową- do ustalenia

  • Niezapomniane wyjazdy integracyjne: https://www.youtube.com/watch?v=jkdl2UQDom8

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Menlo Electric jest najszybciej rosnącym dystrybutorem paneli fotowoltaicznych i falowników w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Działamy na ponad 27 rynkach, oferując komponenty od najlepszych producentów. Dzięki naszym 7 centrom logistycznym ulokowanym w strategicznych punktach Europy, gwarantujemy szybką dostawę na całym jej terenie.

Założona w 2020 roku firma Menlo zaczynała od sprzedaży tylko do dwóch krajów – Holandii i Niemiec. Szybko się rozwijaliśmy, a lokalne zespoły sprzedaży i biura były uruchamiane prawie co miesiąc. Nasze globalne aspiracje znajdują odzwierciedlenie w niedawnej ekspansji w regionie MENA. I na tym nie poprzestaniemy!

Przewiń do profilu firmy