Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

Rafin Developer Sp. z o.o.-Sp. k.

Stawowa 13

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola rachunkowa i formalna dokumentów księgowych,

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych w tym: wyciągów bankowych, faktur sprzedaży, faktur zakupów, poleceń księgowania, raportów kasowych - zgodnie z przepisami prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT),

  • sporządzanie dokumentów dotyczących transakcji pomiędzy Spółkami powiązanymi kapitałowo,

  • analiza kont księgowych oraz rozrachunkowych,

  • udział w usprawnianiu procesów księgowych,

  • praca na systemie księgowym Microsoft Dynamics Navision

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w dziale księgowości,

  • dobrej organizacji pracy własnej i nastawienia na współpracę,

  • odpowiedzialności, sumienności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, a także umiejętności stosowania ich w praktyce

Mile widziane

  • doświadczenie w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w centrum Wrocławia

  • pracę jednozmianową w ustalonych godzinach

  • szanse awansu i dalszego rozwoju kompetencji

Firma Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k., doświadczony deweloper na rynku nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i PR

Przewiń do profilu firmy