Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

EBFEC GROUP sp. z o.o.

10 00015 000 brutto / mies.
  • Graniczna 8C, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Graniczna 8C

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego;

  • Kompleksowa ewidencja dokumentacji księgowej oraz kontrola jej prawidłowości;

  • Księgowanie operacji gospodarczych - tj. faktur, wyciągów bankowych, pozostałych dokumentów księgowych;

  • Rozliczanie sald należności, zobowiązań, windykacja i wyjaśnianie nieprawidłowości w tym zakresie;

  • Kontaktowanie się i współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, orangami podatkowymi i bankami;

  • Sporządzanie okresowych bilansów i sprawozdań finansowych;

  • Analiza danych finansowych w celu określenia kondycji finansowej firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Minimum 3 lata doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/ego;

  • Znajomość przepisów;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań, dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność;

  • Umiejętność współpracy, rozwiązywania problemów oraz terminowość;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • Pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu;

  • Stały czas pracy 8:00 - 16:00;

  • Lunch pracowniczy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się spółce.

O nas

EBFEC GROUP jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i obsłudze posprzedażowej kompletnych rowerów elektrycznych na baterie litowe, w pełni realizującym lokalną produkcję w Polsce.