Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Real Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

6 5007 500 brutto / mies.

Muchoborska 16

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • weryfikacja poprawności księgowań pod kątem podatkowym i rachunkowym,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, inne),

  • raportowanie do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz przygotowanie danych i współpraca z audytorem,

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku,

  • wsparcie pozostałych działów w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • doświadczenie w działach księgowości na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT (import usług, rozliczanie różnic kursowych),

  • znajomość ustawy o rachunkowości, KSR wraz ze stanowiskami komitetu,

  • znajomość zagadnień dot. e-commerce i kasy fiskalnej,

  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i poszerzania swoich obowiązków.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie transportowo-spedycyjnej;

  • ciekawe wyzwania i dużą samodzielność w działaniu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenie językowe)

  • miłą i przyjazną atmosferę

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną skoncentrowaną głównie na rynkach Dalekiego Wschodu. Zajmujemy się spedycją morską, lotniczą, kolejową, drogową oraz świadczeniem usług celnych. Podstawą naszej działalności jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, które podejmą pracę w naszym Dziale Księgowości. Praca związana jest z rozliczaniem księgowo- finansowym w ramach Real Logistics Group.

Nie świadczymy usług innym podmiotom zewnętrznym.