Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

"MAW" MAŁGORZATA WÓJCIK

Stefana Czarnieckiego 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • prace administracyjno-biurowe w zakresie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów

  • sporządzaniem raportów, zestawień oraz umów

  • segregacją i archiwizacją dokumentów

  • kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych'

  • księgowanie i dekretacja faktur

Nasze wymagania

  • doświadczeniem w księgowości

  • dobra znajomość MS Excel, Word

  • mile widziana znajomość systemu księgowego Symfonia FK

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    O nas

    Biuro Rachunkowe