Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. Sp. komandytowaO firmie

  • Powstańców Śląskich 2-4
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Powstańców Śląskich 2-4

Wrocław

Właściciel sieci restauracji

Zadania

- księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, raportów kasowych

- udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, półrocza, roku

- zapewnienie kompletności i poprawności księgowań

- wsparcie restauracji w zakresie wprowadzania danych księgowych

Oczekujemy

- wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia) lub w trakcie studiów

- znajomość zasad księgowych oraz przepisów podatkowych

- dobra znajomość pakietu MS Office

- mile widziana znajomość programu ENOVA

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- pracę w zgranym i kreatywnym zespole

- stabilne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne