Oferta pracy

Księgowy / Księgowa

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Kontrola i uzgodnienie sald z kontrahentami

  • Rozliczanie i uzgadnianie zaliczek pracowniczych

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Księgowanie rozliczeń z faktorem

  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby innych działów i audytu

  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kart płatniczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 12 miesięcy

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji księgowej

  • Doświadczenie w kontrolowaniu, dekretowaniu i wprowadzaniu danych do systemu księgowego

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz języka angielskiego

  • Skrupulatność w wykonywanych obowiązkach

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość obsługi programu Asseco będzie istotnym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Pracę w zespole nastawionym na rozwój

  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej oraz pozapłacowego systemu benefitów dla wszystkich pracowników firmy

Exact Systems Sp. z o.o.

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems Sp. z o.o. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy