Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Lokalizacja: Wysogotowo

    Opis stanowiska:

    • aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych,
    • przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP i innych urzędów, sprawozdań finansowych według krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości,
    • dbałość o prawidłowość ewidencji księgowej operacji gospodarczych - bieżąca kontrola finansowo-księgowa i uzgadnianie sald kont bilansowych,
    • aktywny udział w procesie badania sprawozdań finansowych - przygotowywanie danych, udzielanie informacji itd.
    • przygotowywanie raportów i danych dla potrzeb zarządczych,
    • kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
    • udział w projektach z obszaru księgowości i raportowania.

    Wymagania:

    • doświadczenie w działach finansowo-księgowych lub biurze rachunkowym w obsłudze spółek prawa handlowego,
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia),
    • dobra znajomość prawa bilansowego, mile widziana znajomość prawa podatkowego.
    • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
    • systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych obowiązków,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego, praktyczna znajomość MS Office,
    • wysoko rozbudowane umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do Klienta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
    • pracę w systemie 1-zmianowym w wybranych godzinach (7:00-15:00 lub 8:00-16:00).
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Informujemy, że Administratorem danych jest (Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.