Oferta pracy

Księgowy/Księgowa z j. angielskim

Devire O firmie

  • Rawicz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Numer ref.: PL43852

Dla naszego Klienta, jednej z firm produkcyjnych w Rawiczu, poszukujemy obecnie Księgowej/Księgowego ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Zadania:

  • Prawidłowe i terminowe księgowanie dokumentów księgowych
  • Weryfikacja faktur pod względem podatkowym, merytorycznym i rachunkowym
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP, Intrastat i innych
  • Przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych
  • Uzgadnianie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji VAT/JPK
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentacji księgowej
  • Kontakt z centralą firmy w języku angielskim

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość obsługi systemu ERP oraz programu MS Excel
  • Dokładność i terminowość

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
  • Ciekawe wyzwania w pracy na samodzielnym stanowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne