Ta oferta pracy jest nieaktualna od 495 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa z językiem angielskim

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach  i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

    Poszukujemy kandydata do Działu Finansów na stanowisko:

    KSIĘGOWY / KSIĘGOWA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
    Umowa o pracę
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i kontrolowanie dokumentów księgowych
    • Sporządzanie raportów i analiz
    • Wstępna weryfikacja dokumentów w zakresie podatku VAT
    • Uzgadnianie kont i przygotowywanie danych dla audytorów
    • Tworzenie propozycji płatności do dostawców

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
    • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów
    • Dokładność i sumienność
    • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Szkolenie w zakresie SAP, VAT oraz innych obszarów wymaganych na oferowanym stanowisku
    • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane ubieganiem się o powyższe stanowisko pracy, prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).