Księgowy/księgowa z Językiem Hiszpańskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Księgowy/Księgowa z językiem hiszpańskim
    Warszawa 33364/001

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną i kompleksową obsługę Klienta. Ponadto od Kandydata oczekiwana jest bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest globalna firma outsourcingowa, która ze względu na realizację planu rozwoju, poszukuje osoby na stanowisko Księgowy/Księgowa z językiem Hiszpańskim. Firma zapewnia dynamiczne środowisko pracy, dające możliwości rozwoju kariery, sukcesów zawodowych.

    Opis stanowiska

    • Samodzielna i kompleksowa obsługa Klienta
    • Księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz GUS, NBP
    • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
    • Przygotowywanie raportów wg wymogów Klienta

    Profil kandydata

    • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
    • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
    • Dużym atutem będzie znajomość programu Enova
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
    • Dobra organizacja pracy
    • Zdolności analityczne

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną w dwóch opcjach preferencyjnych
    • Kartę sportową lub dofinansowanie do kultury i sportu
    • Możliwość ubezpieczenia na życie
    • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
    • Elastyczne godziny pracy

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców