Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/Księgowa

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Europejska, 47-143, Polska
    Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Europejska

Zimna Wódka (pow. strzelecki)

IFA Powertrain Polska
należy do grupy

IFA Holding GmbH,

jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari.  Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

Rozwijaj z nami automotive!

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • samodzielnej weryfikacji dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • wprowadzania dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • dbałości o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
  • przygotowania danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • rozliczania podróży służbowych
  • analiz i uzgadniania kont księgowych
  • dbania o porządek w dokumentacji księgowej
  • bieżącej współpracy z pozostałymi działami spółki

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego (np. ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • minimum 3 -letniego doświadczenia w dziale księgowości
  • biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania transakcji międzynarodowych
  • biegłej znajomości przepisów podatkowych (VAT, CIT, WHT)
  • biegłej znajomości programu SAP
  • znajomości MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • znajomości języka angielskiego/ lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielności, dokładności, terminowości, komunikatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu

CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Księgowy/Księgowa.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,
1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce przy ul. Europejskiej 8.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne