Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowy

"ANDERSIA TOWER HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.O firmie

  • plac Andersa 3
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"ANDERSIA TOWER HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.

plac Andersa 3

Poznań

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją.

Entuzjazm i wyobraźnia  zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe.

Z szacunku, kreatywności, i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel.

Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją.

Hotel, którego dynamiczna, zawsze otwarta i elastyczna obsługa dba, by Gość czuł się jak w domu i wracał do nas przy każdej kolejnej okazji.

Jesteśmy aktywni i twórczy. Naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych oraz konferencyjnych na najwyższym poziomie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Dekretacja dokumentów księgowych i ich wprowadzanie do programu księgowego,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • Analiza, rozliczanie, kontrola rozrachunków,
  • Windykacja należności,
  • Raportowanie na potrzeby GUS,
  • Kontrola kont księgowych oraz nadzorowanie i uzgadnianie sald intercompany,
  • Branie czynnego udziału w zamknięciu miesiąca,
  • Znajomość i bieżące aktualizowanie wiedzy z zakresu przepisów obowiązujących na zajmowanym stanowisku,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, urzędy, audytorzy),
  • Dobra i skuteczna komunikacja i współpraca z pozostałymi pracownikami.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pełnej księgowości- minimum 2 lata, mile widziane w branży hotelarskiej;
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Symfonia;
  • sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi (przede wszystkim Microsoft Office Excel);
  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  przyjazną atmosferę
  •  możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich umiejętności
  •  szkolenia i udział w konkursach

Ogłoszenie archiwalne