Oferta pracy

Księgowy

Flokk (Profim)

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi.

  • Analiza sald i zapisów na kontach księgowych.

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową.

  • Sporządzanie zestawień i informacji z ksiąg rachunkowych, w tym będących podstawą rozliczeń.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi spółki.

  • Stały kontakt z księgowymi w innych spółkach Grupy.

Nasze wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

• Wykształcenia wyższego najlepiej o profilu rachunkowość lub finanse.

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z księgowością, mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

• Znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych.

• Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Kompetencje miękkie, na których nam zależy:

• Umiejętności samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań.

• Bardzo dobra organizacja pracy.

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

• Rzetelność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • Onboarding uszyty na miarę Twoich potrzeb.

  • Opiekuna w okresie wdrożeniowym.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Udział w ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym.

  • Możliwości ciągłego rozwoju.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego Generali.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dowóz pracowników na terenie Turku

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. Od ponad 29 lat inwestujemy w rozwój, wdrażamy najlepsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim, tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

Od 2018 roku jesteśmy częścią grupy Flokk - lidera europejskiego rynku siedzisk i mebli biurowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap rozwoju firmy.

Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.

Nasza wizja - być numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej jako polski ekspert w zakresie wzornictwa i ergonomii siedzisk biurowych.

Nasza misja - wyznaczanie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.

Przewiń do profilu firmy