Oferta pracy

Księgowy

NEPTUN Sp. z o.o.O firmie

NEPTUN Sp. z o.o.

Metalurgiczna 1C

Lublin

Neptun Sp. z o.o. dystrybutor systemów infrastrukturalnych w związku z rozbudową struktury organizacyjnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Praktyczna znajomość systemów finansowo księgowych
  • Mile widziana znajomość systemu- enova
  • Umiejętność sprawnej analizy danych, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i stały rozwój zawodowy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

CV musi zawierać oświadczenie jak poniżej. Zgłoszenia nie zawierające oświadczenia nie będą rozpatrywane.

Klauzula:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realiacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osoboych (Dz. U. Nr 133, poz 883)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy