Ta oferta pracy jest nieaktualna od 623 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NS Konsulting Sp. z o.o.

    Firma NS Konsulting Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu szkoleń zawodowych i ogólnych na terenie całego kraju. Kadra NS Konsulting Sp. z o.o. posiada doskonałe przygotowanie zawodowe i długoletnie doświadczenie praktyczne w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Firma współpracuje z trenerami z różnych dziedzin posiadających wysokie kwalifikacje w swoich specjalnościach. Firma NS Konsulting Sp. z o.o. jest również podwykonawcą w wielu projektach współfinansowanych ze środków EFS.

    NS Konsulting Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko

    Księgowy

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    OPIS STANOWISKA:

    Do podstawowych zadań i obowiązków na niniejszym stanowisku będzie należało:

    • podstawowe księgowanie faktur;
    • wprowadzanie danych do systemu komputerowego firmy;
    • kontrola obiegu dokumentacji;
    • archiwizacja dokumentów finansowych;
    • wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości;

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia);
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • biegła obsługa komputera (mile widziana znajomość obsługi programu FKF Symfonia);
    • znajomość podstawowych zagadnień w przepisów podatkowych oraz zasad pełnej księgowości;
    • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów EFS;
    • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy;

    OFERUJEMY:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość pogłębienia swoich kwalifikacji;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.