Księgowy

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.04.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z ciągłym rozwojem  firmy poszukujemy
    Księgowych
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie spraw księgowych przydzielonych firm
    • Okresowe przygotowywanie sprawozdań dla klientów i instytucji
    • Kwalifikacja podatkowa i rachunkowa kosztów
    • Księgowanie dokumentów oraz sprawdzanie poprawności rachunkowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki ekonomiczne)
    • Doświadczenie w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia KPiR i KH
    • Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.
    • Mile widziana znajomość programu Symfonia, tax pro.
    • Chęć do nauki i rozwoju
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność oraz komunikatywność
    • Mile widziane osoby młode, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie księgowości

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Możliwość dopasowania elastycznie godzin pracy do indywidualnych potrzeb.
    • Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej, CMR, )
    • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego. Uprzejmie prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz 6 miesięcy po jej zakończeniu. (zgodnie z ustawa z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.2018.1000 z dnia 2018.05.24 w związku z RPEIR EU 2016/679 Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)