Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy (M/K)

PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PI Management, w związku z rozwojem firmy i realizacją dużej inwestycji hotelowej, 300 - pokojowego hotelu AC by Marriott przy krakowskich Błoniach (otwarcie 05.2021 r.) zatrudni odpowiedniego kandydata/tkę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie księgowym
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym (uzgadnianie kont księgowych)
  • księgowanie wyciągów bankowych i analiza rozrachunków
  • wsparcie Głównego Księgowego w przygotowywaniu analiz i raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych (deklaracje i rozliczenia podatkowe / roczne i okresowe sprawozdania finansowe)
  • archiwizacja dokumentów księgowych
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny rachunkowości / finansów / ekonomii
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego (mile widziane osoby pracujące w biurach rachunkowych)
  • praktyczna znajomość systemów finansowo – księgowych (konieczna znajomość programu Comarch Optima)
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i umiejętność szukania rozwiązań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • komfortowe warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne