Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/-owa KH

KRZYSZTOF WANTUCH "REAL-POL" KANCELARIA PODATKOWAO firmie

  • Rzemieślnicza 6
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KRZYSZTOF WANTUCH "REAL-POL" KANCELARIA PODATKOWA

Rzemieślnicza 6

Kraków

W naszej kancelarii  możesz wykorzystać swoje doświadczenie i wiele się nauczyć, możesz  zrealizować się zawodowo. Jeżeli stawiasz na rozwój, pracuj z nami.

Aktualnie poszukujemy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie ksiąg handlowych;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS NBP);
  • sporządzanie i rozliczanie deklaracji (VAT, CIT);
  • kontakt z klientami;
  • sporządzanie raportów: bilans, rachunek zysków i strat;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość obsługi komputera;
  • znajomość pakietu biurowego MS Office;
  • DOBRA znajomość programu ENOVA;
  • Mile widziana znajomość programu Rewizor NEXO;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i czasu;
  • znajomość urządzeń biurowych;
  • podstawowa znajomość j. angielskiego.

OFERTA:

  • możliwość pracy w renomowanej Kancelarii;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • praca w przyjaznym zespole.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Podatkowa K.Wantuch z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 6. Dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne