Oferta pracy

Księgowy

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Adamed Pharma S.A.

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu w obszarze kosztów i środków trwałych na potrzeby rozliczeń rachunkowych i podatkowych

  • Weryfikacja dokumentów pod względem poprawności rachunkowej i podatkowej

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT

  • Realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,

  • Znajomość programów klasy ERP

  • Znajomość programu MS Excel

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników