Księgowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-10-12
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-11-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Baltic Finance Consulting Sp. z o.o.

    Dynamicznie rozwijająca się Firma księgowa poszukuje ambitnego współpracownika na stanowisko księgowego.

    Księgowy

    Opis stanowiska:

    • Rzetelne i terminowe prowadzenie obsługi księgowej różnych rodzajów podmiotów, pod nadzorem doświadczonych pracowników,
    • Zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji,
    • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego OPTIMA,
    • Kontrola i weryfikacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych pod nadzorem doświadczonych pracowników,
    • Mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA oraz znajomość zagadnień kadrowo – płacowych,
    • Bieżąca obsługa klienta.

    Wymagania:

    • Studenci albo absolwenci studiów ekonomicznych,
    • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, sumienność,
    • Umiejętność pracy zespołowej,
    • Determinacja w realizacji celów, inicjatywa w działaniu.

    Oferujemy:

    • Warunki do nauczenia się obsługi księgowej różnych podmiotów gospodarczych,
    • Czynny udział w przygotowaniu miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych oraz przygotowywania deklaracji podatkowych,
    • Warunki do podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Przyjaźnie nastawiony, pracowity zespół,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny

    Zainteresowane osoby prosiy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
    ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."