Logo Pracuj.pl

Księgowy RTR/GL ze znajomością języka angielskiego

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

5 000–9 000
brutto / mies.
  • Myślenice
    Myślenice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • analiza księgowa i finansowa spółek firmy (m.in. analiza i kontrola zapasów, analiza sprzedaży),
  • raportowanie wydatków, uzgadnianie bilansów,
  • dbanie o terminowe i poprawne wprowadzanie danych do systemu,
  • bieżące przygotowywanie zestawień i raportów,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientem,
  • wsparcie w udoskonalaniu procesu, wdrażaniu nowych narzędzi i usprawnień.

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze księgi głównej/pełnej księgowości,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • znajomość systemu SAP (lub innego ERP) oraz pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel),
  • dyplom studiów w obszarze księgowości/finansów/ekonomii (mile widziane).

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie wraz z nastawieniem na długoterminową współpracę,
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej kariery,
  • regularny i profesjonalny pakiet szkoleń,
  • szeroki wachlarz benefitów - system ok, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych,
  • praca z zespołem oparta na transparentnych zasadach,
  • bonusy językowe,
  • jasno określony zakres obowiązków stanowiskowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Aktualne oferty pracodawcy
RTR/KRK/MAS

Księgowy RTR/GL ze znajomością języka angielskiego, Myślenice