Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy - Specjalista ds. Księgowości

"LUBLIN GRAND HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"LUBLIN GRAND HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.

Krakowskie Przedmieście 56

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów: zakupy i sprzedaż  wraz z ich weryfikacją pod względem rachunkowym i formalny, w tym analiza i weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych.
  • Weryfikacja i uzgodnienie VAT naliczonego oraz należnego,
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz przygotowywanie płatności w elektronicznym systemie bankowym,
  • Analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, uzgadnianie, rozliczanie kont rozrachunkowych, wystawianie potwierdzeń sald z kontrahentami,
  • Prowadzenie kasy, księgowanie raportu kasowego oraz pozostałych dokumentów kasowych,
  • Aktywny udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca i roku,
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań, zestawień oraz analiz,
  • Miesięczne uzgadnianie sald kont księgowych,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Udział w obsłudze audytu zewnętrznego,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości (pełna księgowość),
  • Znajomość programu księgowego Sage ERP – będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Dokładność, staranność, terminowość, umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość języka angielskiego jest mile widziana,.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie,
  • Stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne