Oferta pracy

Księgowy/Specjalista ds. Vat

PAS Polska sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola transakcji dotyczących WDT,WNT,export,import

  • kontrola, weryfikacja oraz wysyłka plików JPK Vat

  • zapewnienie płynności i poprawności procesu rozliczania podatku Vat

  • współuczestniczenie w procesie zamykania okresu sprawozdawczego

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku – warunek niezbędny

  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących Vat

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne , w tym rachunkowość, finanse, podatki

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość systemów ERP, mile widziana znajomość SAP

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu

  • dokładność, sumienność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

To oferujemy

  • rozwojowe stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku

  • motywacyjny system wynagradzania

  • stabilne zatrudnienie

  • opiekę medyczna w wiodącej sieci klinik

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, program MULTISPORT, bony świąteczne

  • przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym zespole

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy

a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy