Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

KSIĘGOWY/ SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

"ZAKŁAD KOMUNALNY" sp. z o.o.

  • Podmiejska 69, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Podmiejska 69

Opole

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie stanów należności od klientów

  • egzekwowanie spłat zadłużenia od kontrahentów

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie windykacji należności

  • wyjaśnianie niezgodności w rozrachunkach z kontrahentami

  • raportowanie opóźnień w płatnościach odbiorców

  • księgowanie wybranych operacji gospodarczych

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z windykacją należności lub w dziale finansowo-księgowym

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skuteczność, terminowość

  • zdolności negocjacyjne, asertywność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe benefity, a w tym między innymi: świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta MultiSport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie, możliwość skorzystania z pakietu medycznego finansowanego przez pracodawcę

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

O nas

Zakład Komunalny Opole Sp. z o.o. jest wielooddziałową firmą świadczącą usługi komunalne w szerokim zakresie, będącą regionalnym liderem w gospodarce odpadami, stosującą nowoczesne technologie i sprzęt oraz oferującą szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Jesteśmy innowacyjną firmą działającą w harmonii ze środowiskiem. Dzięki temu jesteśmy kojarzeni z przyjaznym wizerunkiem miasta, porządkiem, nowoczesnością i bezpieczeństwem mieszkańców.

Spółka realizuje ponadto inne zadania, w tym priorytetowo traktowane są usługi komunalne. Są to m.in.: administracja cmentarzy komunalnych, strefy płatnego parkowania i targowisk miejskich; dostawa i odbiór kontenerów oraz big-bagów na odpady; wynajem maszyn budowlanych; wywóz gruzu i odpadów budowlanych, kruszenie gruzu i sprzedaż kruszyw; usługi pielęgnacyjne i porządkowe; nasadzenia drzew i krzewów; holowanie pojazdów; usługi budowlane i nadzór inwestorski; wydawanie gazety miejskiej; wynajem i sprzedaż powierzchni reklamowych.