Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.O firmie

  • Świętego Ducha 2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Świętego Ducha 2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,

  • rozliczanie zaliczek pracowniczych i delegacji,

  • ewidencjonowanie projektów finansowych lub współfinansowanych ze środków publicznych,

  • ewidencjonowanie środków trwałych,

  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych,

  • uzgadnianie sald księgowych,

  • inne prace zlecone.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,

  • znajomość zasad projektów finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość MS Office,

  • znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem,

  • sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • terminowość wykonywanych działań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w centrum Szczecina od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 16.00.

Wymagane dokumenty:

  • CV,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji – wypełniony i podpisany załącznik do ogłoszenia o pracę pn. Obowiązek informacyjny administratora wobec kandydata do pracy – wzór poniżej.

Ogłoszenie jest ważne przez 30 dni od dnia ogłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że rozmowy mogą odbywać się w sposób zdalny, po wcześniejszym ustaleniem terminu i sposobu komunikacji z kandydatem.