Logo Pracuj.pl

Księgowy

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Świętego Ducha 2

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych i delegacji,
  • ewidencjonowanie projektów finansowych lub współfinansowanych ze środków publicznych,
  • ewidencjonowanie środków trwałych,
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych,
  • uzgadnianie sald księgowych,
  • inne prace zlecone.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad projektów finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS Office,
  • znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość wykonywanych działań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w centrum Szczecina od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 16.00.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji – wypełniony i podpisany załącznik do ogłoszenia o pracę pn. Obowiązek informacyjny administratora wobec kandydata do pracy – wzór poniżej.

Ogłoszenie jest ważne przez 30 dni od dnia ogłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że rozmowy mogą odbywać się w sposób zdalny, po wcześniejszym ustaleniem terminu i sposobu komunikacji z kandydatem.

Księgowy, Świętego Ducha 2, Szczecin