Oferta pracy

Księgowy

PROKURATURA OKRĘGOWA W SZCZECINIE

  • Stoisława 6, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stoisława 6

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • ewidencjonowanie i wydawanie druków ścisłego zarachowania,

  • dekretowanie dokumentów księgowych,

  • księgowanie operacji gospodarczych w programie finansowo-księgowym,

  • przygotowywanie materiałów do sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie korespondencji, sporządzanie projektów pism,

  • prowadzenie teczek z zakresu administracji prokuratora okręgowego,

  • wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych i pomocniczych,

  • obsługa programu Finanse-Księgowość Orcom+ wraz z Ewidencją Majątku Orcom+,

  • prowadzenie gospodarki środkami trwałymi,

  • rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych.

Nasze wymagania

  • pełna zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowana opinia,

  • niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

  • przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie

  • o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

  • wykształcenie wyższe pierwszego stopnia,

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku,

  • zdolności analityczne,

  • znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • świadczenia socjalne

  • Benefity

  • karty Multisport wraz z dofinansowaniem dla pracowników

  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci i młodzieży

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PO IV WOS 1111. 11 .2021

PROKURATOR OKRĘGOWY W SZCZECINIE OGŁASZA KONKURS NA STAŻ URZĘDNICZY (DOCELOWE STANOWISKO – KSIĘGOWY) W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ W SZCZECINIE.

Liczba wolnych miejsc – 1 ( wymiar etatu: 1/1 – pełny etat)

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 30.07.2021 R.

Pełna treść ogłoszenia zawierająca szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty znajduje się na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Szczecinie www.gov.pl/web/po-szczecin/po-iv-wos-1111-11-2021-konkurs-na-staz-urzedniczy w zakładce praca - oferty pracy i konkursy.