Logo Pracuj.pl

Księgowy

New Life sp. z o.o.O firmie

10 000
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole księgowych pod kierownictwem głównego księgowego
  • wprowadzanie do ksiąg rachunkowych zapisów księgowych (dla spółek handlowych)
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (dla osób fizycznych)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • udzielanie klientom porad dotyczących dokumentowania transakcji gospodarczych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego
  • umiejętność pracy w programie Comarch ERP Optima
  • doświadczenie w zawodzie księgowego w Polsce
  • wiedza z zakresu podatku od towarów i usług

To oferujemy

Samodzielne zarządzanie czasem pracy oraz stabilne wynagrodzenie.

Udział w szkoleniach i kursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Zdalna praca z dowolnego miejsca przez dostęp online do programu księgowego i CRM.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

New Life sp. z o.o.

Nasza firma jest nowoczesnym internetowym biurem rachunkowym.

Świadczymy usługi księgowe dla polskich firm, założonych przez obcokrajowców, głównie z Ukrainy.

Pomagamy klientom w podejmowaniu i wykonywaniu działalności gospodarczej w Polsce.

www.newlife-poland.org

Księgowy, Szczecin