Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy w dziale Accounts Payable

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starcom Sp. z o.o., Oddział Re:Sources Poland

    Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources Poland stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym biurem rachunkowym świadczącym usługi księgowo-podatkowe na rzecz agencji reklamowych wchodzących w skład Grupy.

    ze znajomością języka skandynawskiego

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Obecnie poszukujemy osób do działów Billing, AP, Settlements and Payments, GL w związku z rozszerzeniem działalności o rynki skandynawskie

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym faktur produkcyjnych i kosztowych przed wprowadzeniem do systemu (zgodność z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi wytycznymi);
    • rejestracja faktur oraz skanowanie faktur do systemu;
    • księgowanie faktur zakupowych oraz analiza zapisów księgowych;
    • przygotowanie PK (polecenia księgowania) w obszarze swojej odpowiedzialności.
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Mile widziane doświadczenie w księgowości
    • Znajomość jednego z języków skandynawskich: szwedzki, duński lub norweski w stopniu komunikatywnym. W drugiej kolejności będą rozpatrywane CV z dobrą znajomością języka angielskiego.
    • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie
    • Umowa o pracę
    • Praca w międzynarodowej grupie
    • Opieka medyczna
    • Karta multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )