Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy w dziale Księgi Głównej (GL)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Delphi Technologies poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Lokalizacja: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Przygotowywanie oraz wprowadzanie do systemu poleceń księgowych
    • Procesowanie aktywności zgodnie z planem zamknięcia miesiąca
    • Rozliczanie kont księgi głównej
    • Przygotowywanie deklaracji VAT, weryfikowanie VATu i sporządzanie ewentualnych korekt
    • Księgowanie oraz rozliczanie listy plac
    • Księgowanie wyciągów oraz wykonywanie innych czynności bankowych
    • Wykonywanie czynności z zakresu środków trwałych
    • Raportowanie sprawozdań finansowych w systemach FDM/HFM
    • Uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości (preferowane w dziale księgi głównej)
    • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów / ekonomii / rachunkowości
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Praktyczna umiejętność obsługi Ms Office (zwłaszcza Excel)
    • Znajomość programu SAP mile widziana
    • Dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego mile widziana

    Oferujemy:

    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w uznanej na świecie firmie w strukturze GBS
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
    • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
    • Elastyczne godziny pracy