Oferta pracy

Księgowy w Dziale Zobowiązań

FINCORES BUSINESS SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Francuska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Francuska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza kont rozrachunkowych kontrahentów

  • Analiza potwierdzeń sald otrzymanych od dostawców

  • Księgowanie faktur kosztowych w Workflow

  • Obsługa procesu kompensat

  • Współpraca z Audytorem

  • Przygotowywanie innych raportów i danych na potrzeby wewnętrzne

  • Wdrażanie rozwiązań służących optymalizacji procesów

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość

  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Zaangażowanie, dokładność, terminowość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość MSR/MSSF

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny czas pracy rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:30

  • Benefity pozapłacowe m.in. Karta MultiSport, Kafeteria MyBenefit, Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji w ramach wielu planowanych i realizowanych w firmie projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, klikając na przycisk APLIKUJ.

Nasze doświadczenie budujemy, świadcząc usługi finansowe dla jednego z największych operatorów logistycznych na rynku polskim i lidera małego formatu sprzedaży detalicznej - firmy RUCH S.A. Wspieramy naszych partnerów w osiągnięciu optymalnego poziomu rozwoju, świadcząc sprawdzone, praktyczne i wybiegające w przyszłość usługi outsourcingu podatkowego, kadrowo-płacowego, rachunkowości - bez względu na lokalizacje, wielkość i rodzaj prowadzonego przedsiębiorstwa. Dołączając do FINCORES, stajesz się częścią wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy