Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy w dziale zobowiązań

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz co najmniej rok doświadczenia w dziale zobowiązań bądź w biurze rachunkowym i znasz angielski na bardzo dobrym poziomie? Stabilna firma, przytulny SSC z kompleksowymi procesami zlokalizowanymi w Łodzi szuka ludzi, którzy dołączą do nowo tworzonego zespołu. Firma zapewnia stabilną umowę, atrakcyjne wynagrodzenie, realne możliwości rozwoju i szkoleń, dobre świadczenia i elastyczne godziny pracy :)

    Nr ref.: /409/01/2018/KL/16846
    Łódź

    oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
    • lokalizacja w pobliżu Galerii Łódzkiej
    • atrakcyjne wynagrodzenie (5000-6000 PLN brutto)
    • pracę w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie posiłku w czasie pracy na karcie lunchowej, premia roczna oparta o wyniki pracy pracownika, elastyczne godziny pracy)

     zadania:

    • procesowanie i księgowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • uzgadnianie nieścisłości w dokumentach, kontakty z kontrahentami oraz innymi działami w firmie w celu wyjaśnienia rozbieżności ze stanem faktycznym
    • udział w kontroli poprawności i kompletności rozliczeń miesięcznych
    • analiza otwartych pozycji na kontach zobowiązań
    • przygotowywanie raportów
    • zapewnianie kompletności i prawidłowości pozycji rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca

     oczekujemy:

    • doświadczenia w dziale księgowości (1-2 lata)
    • wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
    • zaawansowanej znajomości języka angielskiego (C1)
    • doświadczenia w pracy na różnego rodzaju fakturach
    • znajomości systemu SAP
    • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47